Tanie strony internetowe już za 300 złotych brutto!

Cennik

Ceny w cenniku są kwotami netto, do wszystkich należy doliczyć 23% podatku VAT.
PLN  300

strona w formacie one page


Nasz główny produkt - przejrzysta, responsywna i nowoczesna strona internetowa, stworzona wg Twoich preferencji. Gwarantujemy pełną funkcjonalność. Instalacja na Twoim serwerze hostingowym zawarta jest w cenie.

PLN  400

strona główna + podstrony


Bardziej rozbudowana wersja strony. W tym wariancie każda sekcja jest osobną podstroną. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji z podziałem na "strona główna + podstrony" oraz "strona w formacie one page".


strona za 300

Pakiet serwer hostingowy + wybrana domena z końcówką .pl

Opcja dla osób, które nie chcą się same niczym zajmować. W cenie zawarty jest serwer hostingowy oraz wybrana przez Ciebie domena z końcówką .pl. Możesz nie mieć absolutnie żadnej wiedzy na temat stron, serwerów, domen itp. Wybierasz tylko adres swojej strony, a my wszystko zrobimy za Ciebie! 

PLN 200/rok


strona za 300

Certyfikat SSL

Poświadcza wiarygodność strony www oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania przesyłanych danych. Posiadanie certyfikatu SSL pokazuje potencjalnym Klientom, że jesteś poważnym kontrahentem, któremu można zaufać. Strony bez certyfikatu są od 2018 roku oznaczane jako niezabezpieczone! 
W cenie zawarty jest certyfikat oraz jego instalacja.

PLN 100/rok


strona za 300

Email z Twoją domeną

Dowolnie wybrany przez Ciebie adres email z Twoją domeną, np. kontakt@twojadomena.pl lub imię@twojadomena.pl. Skrzynka o pojemności 1 GB. Obsługa maila możliwa z komputera lub telefonu.
W cenie zawarte jest utworzenie wybranego przez Ciebie adresu oraz pomoc w konfiguracji jego obsługi na Twoim komputerze i/lub telefonie.

PLN 100/rok

© Copyright 2023 stronaza300.pl - All Rights Reserved