Tanie strony internetowe już za 300 złotych brutto!

Cennik

Ceny w cenniku są kwotami brutto, zawierają podatek VAT 23%.
PLN  300

Twoja strona internetowa


Nasz główny produkt - przejrzysta, nowoczesna
i responsywna strona internetowa, stworzona wg Twoich preferencji. Gwarantujemy pełną funkcjonalność. Instalacja na Twoim serwerze hostingowym zawarta jest w cenie.

PLN  400

strona + hosting oraz domena na rok


Opcja dla osób, które nie chcą się same niczym zajmować. Poza stroną w cenie jest też serwer hostingowy oraz domena z końcówką .pl na rok. Możesz nie mieć absolutnie żadnej wiedzy na temat stron. Wszystko zrobimy za Ciebie!

PLN  200

opłata za przedłużenie o każdy kolejny rok


Dotyczy początkowego wyboru pełnego pakietu za 400 złotych - opłata za każdy kolejny rok obsługi strony, w tym opłacenie serwera oraz domeny. Jest to pełny roczny koszt utrzymania strony (począwszy od drugiego roku).


strona za 300

Certyfikat SSL

Poświadcza wiarygodność strony www oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania przesyłanych danych. Posiadanie certyfikatu SSL pokazuje potencjalnym Klientom, że jesteś poważnym kontrahentem, któremu można zaufać. Strony bez certyfikatu są od 2018 roku oznaczane jako niezabezpieczone! 
W cenie zawarty jest certyfikat oraz jego instalacja.

PLN 50/rok


strona za 300

Email z Twoją domeną

Dowolnie wybrany przez Ciebie adres email z Twoją domeną, np. kontakt@twojadomena.pl lub imię@twojadomena.pl. Skrzynka o pojemności 1 GB. Obsługa maila możliwa z komputera lub telefonu.
W cenie zawarte jest utworzenie wybranego przez Ciebie adresu oraz pomoc w konfiguracji jego obsługi na Twoim komputerze i/lub telefonie.

PLN 50/rok

© Copyright 2021 stronaza300.pl - All Rights Reserved